Kabiny prysznicowe – jakie wybrać?

2020-04-06

Kabiny prysznicowe – jakie wybrać?

Kabiny prysznicowe – jakie wybrać?

 Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej do łazienki pozwoli nam w wygodny sposób korzystać z prysznica i sprawi, że zyskamy w tym pomieszczeniu elegancki element dekoracyjny.

Na cenę kabiny prysznicowej wpływa kilka czynników. Do najważniejszych należy grubość szkła. Możemy wybierać na rynku kabiny o bardzo zróżnicowanej grubości szkła: 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm i 10 mm. Im grubsze szkło, tym bardziej trwałe. Cena również wzrośnie, gdy szkło będzie grubsze. Im większy wybór obudowy, tym więcej materiału potrzeba do jej wykonania. Oznacza to, że koszty wzrosną wraz z rozmiarem wybranej kabiny prysznicowej. Styl obudowy nie powinien zbytnio zmieniać ceny. W zależności od marki kabiny prysznicowej, którą wybierzesz, koszt może się różnić. Marki takie jak Arcade i Roman będą kosztować więcej niż marki takie jak Ventura i Apollo. Posiadanie dodatkowych akcesoriów do kabin prysznicowych oczywiście zmieni koszt zakupu kabiny.
Wybór odpowiedniego kształtu kabiny prysznicowej zapewni praktyczność, komfort i styl podczas kąpieli pod prysznicem. Kabina prysznicowa o kształcie plastra pizzy została zaprojektowana w celu zaoszczędzenia miejsca dzięki wykorzystaniu narożnika łazienki. Ta kabina prysznicowa jest bardzo popularnym kształtem, szczególnie w mniejszych łazienkach, ale nadal jest intensywnie używana w różnych rozmiarach łazienek i kabin prysznicowych ze względu na jej nowoczesny wygląd.
Kabina prysznicowa z przesunięciem kwadrantu pasuje idealnie do rogu łazienki, podobnie jak konstrukcja kwadrantu, ale jest dłuższa niż standardowe kabiny prysznicowe kwadrantu. Umożliwia kupującemu wybór większej obudowy bez marnowania zbyt dużej przestrzeni w łazience.
Prostokątna kabina prysznicowa pozwala na wykorzystanie przestrzeni podobnej do standardowej wanny. Zapewnia użytkownikowi dużo miejsca na prysznic i jest idealna do większych pomieszczeń, w których jest dużo przestrzeni. Kwadratowa kabina prysznicowa oferuje zarówno praktyczność, jak i styl w większości łazienek. Dobrze wykorzystuje przestrzeń narożników.
Kabiny prysznicowe w kształcie litery D są podobne do kwadratu. Płaski tył pozwala mu oprzeć się o prostą ścianę, jednocześnie oferując styl i przestrzeń zaokrąglonego wzoru z przodu.

Do wyboru mamy również róże rodzaje drzwi prysznicowych. Przesuwne drzwi prysznicowe są idealne do kabin ćwiartkowych i przesuwnych kabin ćwiartkowych. Drzwi prysznicowe na zawiasach zwykle są montowane na kwadratowych lub prostokątnych kabinach prysznicowych. Takie drzwi odchylają się na zewnątrz, więc mogą nie być idealne do ciasnych przestrzeni.
Drzwi składane są doskonałym dodatkiem do kwadratowych kabin prysznicowych i prostokątnych kabin. Łączenie pośrodku pozwala na złożenie podwójnych drzwi,
 co jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie miejsca. Idealne do mniejszych pomieszczeń o mniejszej przestrzeni.Skontaktuj się z nami

Potrzebna Ci pomoc? Nasz konsultant może w każdej chwili Ci pomóc.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza!