Twoje miejsce na ziemi - szeregówki w Radomierzycach.

2021-01-04

Twoje miejsce na ziemi - szeregówki w Radomierzycach.

Szeregówki pod Wrocławiem, jako idealne miejsce do życia dla całej rodziny.

Jeśli w dalszym ciągu nie możesz zdecydować się, czy swoją przyszłość związać chcesz z centrum dużego miasta, czy jednak potrzebujesz większej dawki spokoju wynikającej z posiadania domu poza granicami miasta, szeregówki Radomierzyce to rozwiązanie, które odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Nowe domy szeregowe i bliźniacze powstające na osiedlu Zielone Południe to alternatywa dla wszystkich tych, którym ciężko zrezygnować z życia w mieście, a jednocześnie cenią sobie na co dzień bliskość natury i okolicy, w której mogą odpocząć po ciężkim dniu. Dodatkowo, zakup tego typu nieruchomości to opłacalna inwestycja, ponieważ ceny są znacznie niższe niż mieszkanie w centrum, a jednocześnie cała przestrzeń mieszkalna i rekreacyjna jest niezwykle atrakcyjna dla całej rodziny. Sprawdź, czy dom szeregowy w pobliżu Wrocławia to opcja idealna również dla Ciebie.

Radomierzyce, jako dogodna do zamieszkania lokalizacja.

Zakup gotowej inwestycji lub działki budowlanej, przeznaczonej na postawienie własnego domu, w którym przyszli właściciele spędzą prawdopodobnie resztę swojego życia, to często bardzo ciężka decyzja, która wymaga dokładnego przemyślenia argumentów przemawiających za wyborem każdej z opcji. Wrocławskie zielone okolice zachęcają przyszłych mieszkańców do skorzystania z oferty domów w zabudowie szeregowej. Duży metraż pozwala na stworzenie takiej aranżacji wnętrz, o jakiej przyszli mieszkańcy marzyli. Wybór właściwego miejsca na sypialnię, łazienkę i salon pozwoli na dopasowanie rozkładu pomieszczeń według własnych potrzeb. Deweloper Blockpol daje przyszłym właścicielom domów dodatkowe możliwości. W trybie zmian lokatorskich Blockpol może przygotować instalację do montażu fotowoltaiki, dzięki czemu inwestycja staje się jeszcze tańsza w utrzymaniu, a dodatkowo przyjazna dla środowiska naturalnego.

Blisko miasta i blisko natury - wybierz miejsce zamieszkania optymalne dla każdego.

Osiedle Zielone Południe oferuje przyszłym nabywcom domów miejsce, w którym każdy członek rodziny może się bez problemu odnaleźć. Niedaleka odległość osiedla od centrum Wrocławia sprawia, że miłośnicy aktywnego życia nie muszą z niego rezygnować. Lokalizacja i sieć komunikacyjna jest na tyle dogodna, że w krótkim czasie mogą przemieszczać się do centrum. Z kolei ci, którzy cenią sobie bliskość natury mogą cieszyć się zieloną okolicą, miejscem, w którym mogą odpocząć, oddychać świeżym powietrzem, uprawiać sporty, spacerować ze swoimi pupilami i spotykać się z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, a także siłownia oraz punkty fitness. Dzięki temu wszystkie niezbędne punkty usługowe są na wyciągnięcie ręki mieszkańców, zarówno tych starszych, jak i najmłodszych. Duże doświadczenie dewelopera sprawia, że zakup nieruchomości to pewna inwestycja, a potrzeby mieszkańców brane są pod uwagę w pierwszej kolejności. Sprawdź, dostępne mieszkania i wybierz miejsce dla siebie i swojej rodziny.Skontaktuj się z nami

Potrzebna Ci pomoc? Nasz konsultant może w każdej chwili Ci pomóc.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza!