Zielony raj, czyli nowe osiedle Pruszcz Park – inwestycja na miarę naszych czasów?

2021-04-21

Zielony raj, czyli nowe osiedle Pruszcz Park – inwestycja na miarę naszych czasów?

Nowa inwestycja na terenie Pruszcza Gdańskiego będzie miała czym się pochwalić i już dziś warto przyjrzeć się jej z ciekawością. Osiedle Pruszcz Park realizowane jest przez dewelopera Szymichowski w jednej z najlepszych lokalizacji na terenie miasta. Bliskość z Trójmiastem oraz nowoczesny styl stanowią o niezwykłej atrakcyjności tego osiedla. Co czeka nas na tym osiedlu?

Zielono mi

Nie bez powodu deweloper Szymichowski określa nowo powstające osiedle „zielonym rajem”. Projektanci postarali się bowiem o to, by na terenie całego kompleksu nie zabrakło zieleni – pomiędzy budynkami powstają małe parki, motyw roślinności przewijać się będzie również we wnętrzach, zwłaszcza częściach wspólnych. Tam postawiono na takie materiały jak cegła oraz drewno, obecna będzie również zieleń. Dzięki takim zabiegom, cały kompleks będzie miał bardzo spójny charakter. Nowe osiedle ma być miejscem idealnym do życia dla tych, którzy cenią sobie bliskość z naturą i szukają mieszkania w spokojnej okolicy. Pruszcz Park to przejaw nowoczesnego budownictwa nastawionego na potrzeby człowieka, również te estetyczne.

Wygodne lokale

Mieszkania, które mają zostać oddane do użytku również są przejawem wysokich standardów, na które stawia Szymichowski. Lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków, zaś te na pierwszym piętrze – do pięknych zielonych tarasów lub balkonów. Na ostatniej kondygnacji dostępne będą mieszkania z przestronnymi balkonami, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy otrzymają wygodną przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu.

W ofercie znajdują się również mieszkania z możliwością wydzielenia osobnej kuchni. Do dyspozycji mieszkańców będą również niewielkie pomieszczenia, które łatwo można przekształcić w garderobę, schowek czy dodatkową toaletę. Do zakupu oddane będą mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe.


Udogodnienia na terenie kompleksu

Dla najmłodszych mieszkańców kompleksu przewidziana jest budowa bezpiecznych placów zabaw, gdzie będą mogli spędzać czas z rówieśnikami, ale także ze swoimi rodzinami. Dużym atutem są również hale garażowe, które przystosowane będą do samochodów z instalacją LPG oraz do samochodów elektrycznych. Na terenie kompleksu zastosowany zostanie również system oświetlenia LED, działający na czujniki ruchu.

Atrakcyjna lokalizacja

Nowe osiedle Pruszcz Park położone jest również w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – u zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej. W okolicy znajdują się sklepy usługowe, placówki kulturalne, placówki medyczne, szkoły i przedszkola. Z osiedla łatwo jest dojechać do autostrady czy obwodnicy, krótko zajmie nam też dojazd do Gdańska. Przyszli mieszkańcy będą mieli zatem swobodny dostęp do miejsc pracy czy szkół znajdujących się w Trójmieście.


Nowe osiedle to zielona przyszłość

Nowy trend projektowania osiedli mieszalnych, skupiający się na naturze tworzy naprawdę ciekawy i przyjemny efekt nie tylko dla naszego oka, ale również dla naszego samopoczucia. Kto nie chciałby mieszkać w parku? Zieleń sprzyja wyciszeniu po ciężkim dniu, dlatego warto zwrócić uwagę na nową inwestycję Pruszcz Park dewelopera Szymichowski.Skontaktuj się z nami

Potrzebna Ci pomoc? Nasz konsultant może w każdej chwili Ci pomóc.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza!