Sprzedam Dom w Sierakowicach

Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Sprzedam Dom w Sierakowicach
Cena 1 199 000 zł
Cena za metr 2 998 zł/m2
Numer telefonu {{ phonehidden }}
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres /Pomorskie/Kartuski/Sierakowice ,

Na sprzedaż dom dwulokalowy/bliźniak, położony w Sierakowicach
Sprzedam nieruchomość położoną w Sierakowicach, gm. Kartuzy, zabudowaną domem mieszkalnym, składającym się z dwóch odrębnych lokali oraz budynkiem gospodarczym. Budynki posadowione są na dużej działce o powierzchni 1.380 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miejscowości w bardzo atrakcyjnej spokojnej części Sierakowic w pobliżu szkoły podstawowej.
Wydzielone 2 lokale mieszkalne posiadają dwie odrębne księgi wieczyste, osobne wejścia do budynku dla każdego z lokali. Budynek mieszkalny jest częściowo podpiwniczony. Działka ogrodzona i ładnie zagospodarowana. Duży ogród od ulicy z trawnikiem obsadzony krzewami i kwiatami, a także duży ogród rekreacyjny na tyłach działki także zagospodarowany w drzewa owocowe, krzewy, trawnik. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (dwa niezależne wjazdy na działkę od ulicy) droga dojazdowa wyasfaltowana wyposażona w chodniki.
Lokal nr 1 składa się z:
8 pokoi, kuchni, 2 łazienek, holu i klatki schodowej.
Pomieszczenia przynależne: piwnica gospodarcza (kotłownia - pellet).
Powierzchnia lokalu: 214,33 m2
Lokal nr 2 składa się z:
6 pokoi, kuchni, 2 łazienek, 2 holi.
Powierzchnia przynależna: piwnica gospodarcza(kotłownia - ekogroszek).
Powierzchnia lokalu: 184,93 m2
Budynek mieszkalny w bardzo dobrym stanie. Lokale wykończone w wysokim standardzie (karton-gips, kafle, panele podłogowe, nowa instalacja elektryczna z zabezpieczeniami)
Budynek gospodarczy do remontu lub przebudowy. Możliwe uzyskanie pozwolenia na zmianę sposobu zagospodarowania budynku gospodarczego i budowa nowego domu w ramach przebudowy istniejącej nieruchomości!
Lokale ogrzewane niezależnymi piecami (jeden na pellet, drugi na ekogroszek), osobne kotłownie w podpiwniczeniu z miejscem na przechowanie opału. Lokale posiadają niezależne instalacje elektryczne i osobne liczniki prądu. Możliwość podłączenia budynku do sieci gazowej (sieć w drodze publicznej). Budynek posiada podłączenie do sieci wodociągowej i kanalizacji (niezależne liczniki wody dla każdego z lokali). Konstrukcja budynku pozwala na łatwe wydzielenie kilku mieszkań z niezależnymi wejściami lub wspólną klatką schodową przy niewielkim zaangażowaniu kosztów.
Budynek mieszkalny idealny jako inwestycja na wynajem lub samodzielnego zamieszkania. Działka duża z możliwością wybudowania drugiego budynku mieszkalnego lub adaptacji budynku Gospodarczego na cele mieszkalne.

Nr oferty w PortaleNieruchomosci.pl: 55564
Liczba wyświetleń strony: 958Cena 1199000
Powierzchnia 400
Rynek Wtórny
Typ domu Wolnostojący
Droga dojazdowa Asfaltowa
Liczba pokoi 14
Piwnica jest
Gaz jest
Rodzaj kanalizacji Miejska na działce
Powierzchnia użytkowa 380
Powierzchnia działki 1380
Stan budynku Dobry
Rok budowy 1955
Liczba pięter 2
Typ kuchni Otwarta
Ujęcie wody Miejska na działce
Prąd jest

Lokalizacja