Lokal użytkowy na parterze i w piętrze w centrum Warszawy

Lokal użytkowy na parterze i w piętrze w centrum Warszawy
Cena 57 223 zł
Cena za metr 34 zł/m2
Numer telefonu {{ phonehidden }}
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres /Mazowieckie/Warszawa , Tamka 40

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Centrum I”
z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 31/33A
ogłasza
konkurs ofert na najem:

1. Części Lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 1683,04 m2 położonego na parterze, antresoli i I piętrze w budynku mieszkalno- usługowym przy ul. Tamka 40 w Warszawie z możliwością wynajęcia oddzielnie części lokalu położonego:
– na antresoli, I piętrze i parterze o powierzchni użytkowej 1161,23 m2;
– na parterze o powierzchni użytkowej 521,81 m2.
Przeznaczenie: handlowo-usługowe.

Część Lokalu użytkowego zlokalizowany w budynku mieszkalno- usługowym ul. Tamka 40
w Warszawie o powierzchni użytkowej 1.683,04 m2 z możliwością wynajęcia oddzielnie:
1) Części Lokalu położonego na antresoli, I piętrze i parterze o powierzchni użytkowej 1.161,23 m2, wejście bezpośrednio od ul. Tamka
2) Części Lokalu położonego na parterze o powierzchni użytkowej 521,81 m2, wejście bezpośrednio od ul. Tamka

Proponowana minimalna stawka miesięcznego czynszu najmu za lokal użytkowy przy ul. Tamka 40 w Warszawie wynosi:
– przez pierwszy rok od daty zawarcia umowy najmu 34,00 zł/m2 powierzchni części lokalu netto plus opłaty eksploatacyjne (opłaty publicznoprawne związane z użytkowaniem Lokalu w tym opłaty za grunt lub opłatę za bezumowne korzystanie z gruntu w udziale przypadającym na lokal, opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi zgodnie z oświadczeniem i na zasadach ustalonych przez Radę m.st. Warszawy, z.w. i c.w. wg zużycia wodomierzy, c.o. liczone za m2 powierzchni lokalu) i koszty wynikające z wymaganych prawem kontroli okresowych z zakresu prawa budowlanego.
– od drugiego roku od daty zawarcia umowy najmu 44,00 zł/m2 netto plus opłaty eksploatacyjne (opłaty publicznoprawne związane z użytkowaniem Lokalu w tym opłaty za grunt lub opłatę za bezumowne korzystanie z gruntu w udziale przypadającym na lokal, opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi zgodnie z oświadczeniem i na zasadach ustalonych przez Radę m.st. Warszawy, z.w. i c.w. wg zużycia wodomierzy, c.o. liczone za m2 powierzchni lokalu) i koszty wynikające z wymaganych prawem kontroli okresowych z zakresu prawa budowlanego oraz rewaloryzacja stawki czynszu o wskaźnik GUS dotyczący przyrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych za rok poprzedni począwszy od 01 marca każdego roku.

Okres najmu nie dłuższy niż 10 lat.

Osoby zainteresowane najmem lokalu prosimy o zapoznanie się z warunkami konkursu w biurze Spółdzielni lub na stronie internetowej www.smcentrum1.com
Informacje udzielane są pod nr. telefonu 22/827-83-14 wew. 21 oraz drogą elektroniczną pod adresem: b.wolska@smcentrum1.com

Zgodnie z Regulaminem wynajmu lokali mieszkalnych i użytkowych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum I” w Warszawie, Spółdzielni przysługuje prawo swobodnego wyboru oferenta i unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Oferty należy składać w biurze Spółdzielni w terminie do dnia 13.05.2021 roku (czwartek) do godz. 10.00 na druku ofertowym (do pobrania w Spółdzielni lub jej stronie internetowej) w zamkniętych kopertach, z dopiskiem „lokalizacji Lokalu”.

Warszawa, dnia 22.04.2021 r.

Nr oferty w PortaleNieruchomosci.pl: 67779
Liczba wyświetleń strony: 15Cena 57223
Powierzchnia 1683
Piętro 0
Liczba pięter 20

Lokalizacja