POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH

POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
POSIADŁOŚĆ W KASZUNACH
Cena 2 690 000 zł
Cena za metr 5 653 zł/m2
Numer telefonu {{ phonehidden }}
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres /Warmińsko-Mazurskie/Lidzbarski/Lidzbark Warmiński/Kaszuny ,

POSIADŁOŚĆ w KASZUNACH
Na sprzedaż wyjątkowo-luksusowa nieruchomość w samym sercu warmińskiego lasu w miejscowości Kaszuny.
Posiadłość obejmuje obszar 4,08ha w tym łąki i las oraz wyjątkowo urokliwą nieruchomość o pow. 475,87 m2, budynki gospodarczo-garażowe dwustanowiskowe z wiatą o pow. 223,96m2 z możliwością łatwej adaptacji na dodatkowe mieszkanie, altaną wypoczynkową murowaną z kamienia wyposażoną w grill i wędzarnię a wszystko znajduje się w sąsiedztwie kaskady przepływającej rzeki Drwęca Warmińska.
Dom 475,87m2 pow. piętrowy z poddaszem użytkowym podzielony na dwa odrębne, luksusowe mieszkania z zastosowaniem nowatorskich energooszczędnych technologii. Wyposażony we wszelkie niezbędne media.
Budynek podpiwniczony z pomieszczeniem przeznaczonym na winiarnię.
Całość po kapitalnym remoncie o bardzo wysokim standardzie z zachowaniem stylowego klimatu.
W części frontowej budynku na parterze znajduje się przepiękny słoneczny salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz korytarz z bardzo wygodnymi drewnianymi schodami prowadzącymi na piętro gdzie znajdują się dwie sypialnie, garderoba, łazienka oraz pokój dzienny.
Na poddaszu znajduje się dwa pomieszczenia- salon wypoczynkowy z kominkiem oraz dodatkowy pokój.
W części drugiej budynku, do którego jest osobne wejście , znajdują się:
Na parterze salon z kuchnią i spiżarnią, łazienka oraz pokój. Na piętrze do którego wchodzimy drewnianymi schodami są dwa pokoje, garderoba oraz łazienka z wc.
Teren posiadłości w całości jest ogrodzony oraz oświetlony pięćdziesięcioma punktami elektrycznymi dający dodatkowy efekt bajeczności miejsca.
Posiadłość w Kaszunach to oferta dla osób szukających klimatycznego miejsca oferującego możliwość przebywania w luksusowym wnętrzu gdzie przy okazji można kontemplować naturę.
Nieruchomość znajduje się we wsi Kaszuny składającej się obecnie z 21 siedlisk. Miejscowość stanowi enklawę otoczoną majestatycznymi lasami, a przez jej środek przebiega rzeka Drwęca Warmińska. Sam dojazd do wsi odbywa się drogami gruntowymi prowadzącymi przez lasy odcinkiem o długości 4,5km z miejscowości Mingajny lub ze wsi Babiak.
Kaszuny leżą pomiędzy miastem Lidzbark Warmiński (20km siedziba powiatu) i Orneta (14km miasto gminne). Do Olsztyna 50km, do Gdańska 120km, do Warszawy 260km.
Rzeka Drwęca Warmińska przepływa przez Równinę Ornecką, uchodzi do Pasłęki na obszarze Równiny Warmińskiej. W swoim biegu zachowała czyste wody, stanowi interesujący szlak turystyki kajakowej.

Nr oferty w PortaleNieruchomosci.pl: 67784
Liczba wyświetleń strony: 164Cena 2690000
Powierzchnia 475.87
Rynek Wtórny
Typ domu Rezydencja
Droga dojazdowa Żwirowa
Liczba pokoi 10
Piwnica jest
Gaz brak
Rodzaj kanalizacji Szambo - ekologiczne
Powierzchnia użytkowa 475.87
Powierzchnia działki 40080.00
Stan budynku Idealny
Rok budowy 1898
Liczba pięter 1
Typ kuchni Otwarta
Ujęcie wody Miejska
Prąd jest

Lokalizacja