TOP3 zalet mebli na zamówienie do domu i mieszkania

2023-11-29

TOP3 zalet mebli na zamówienie do domu i mieszkania

Meble na zamówienie to sprawdzony wybór, który gwarantuje nam 100% satysfakcji z ich jakości i użytkowania oraz pozwala w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w każdym wnętrzu. To rozwiązanie, które nie bez powodu cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza u współczesnych, świadomych klientów. Można więc śmiało powiedzieć, że gdyby nie ich wyższa, w porównaniu z gotowymi meblami ze sklepów cena, meble na wymiar byłyby wybierane przez wszystkie osoby aranżujące i wyposażające swoją domową przestrzeń.

 

Oto trzy kluczowe zalety, dla których meble na wymiar są tak pożądane we współczesnym świecie!

Po pierwsze: meble na zamówienie są idealnie dopasowane do każdego wnętrza

Główną ideą przyświecającą meblom na wymiar jest ich perfekcyjne dopasowanie do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym mają się znaleźć. W ich przypadku nie może być mowy o żadnych kompromisach – zabudowy meblowe posiadają wymiary dopasowane co do milimetra do miejsca, w którym mają zostać zamontowane. W estetyczny sposób wypełniają więc całą dostępną przestrzeń, bez przerw, luk i odstępów, które mogłyby zaburzać harmonię i spójność zabudowy.

 

Jakby tego było mało, meble na zamówienie to sprawdzony wybór zarówno do małych, jak i dużych wnętrz. Świetnie odnajdują się w prywatnych mieszkaniach, domach jednorodzinnych, na powierzchniach biurowych, a także na szczególnie problematycznych w urządzaniu poddaszach ze skosami. Mogą zostać wykonane w praktycznie każdym kolorze, stylistyce i wykończeniu oraz posiadać przy tym unikalny, niepowtarzalny charakter, który doceniają zwłaszcza osoby poszukujące rozwiązań odzwierciedlających ich osobiste potrzeby, preferencje oraz indywidualne poczucie estetyki.

Po drugie: jakość mebli na wymiar jest zawsze na najwyższym poziomie

W dzisiejszych czasach wraz ze wzrostem świadomości społecznej, zdecydowanie najchętniej sięgamy po jakościowe rozwiązania na lata. Już dawno w niepamięć odeszły bowiem czasy, kiedy w wyborze mebli do domu i mieszkania największą rolę odgrywała ich cena. Zamiast niej, dziś pierwsze skrzypce zdecydowanie gra jakość. A tą meble na zamówienie zdecydowanie górują nad gotowymi rozwiązaniami dostępnymi w wielkopowierzchniowych sklepach z wyposażeniem wnętrz.

 

Meble na wymiar powstają w oparciu o wysokiej jakości materiały. Ich zastosowanie gwarantuje wykonanym na ich bazie zabudowom trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość. Jest to więc rozwiązanie, które z założenia ma nam dobrze służyć przez wiele lat. Nic więc dziwnego, że meble na zamówienie najczęściej trafiają do docelowych domów i mieszkań, z kolei meble ze sklepów są kupowane głównie do nieruchomości przeznaczonych pod wynajem. 

 

Realizacja ze strony: www.pracowniakogut.pl

Wysoka jakość mebli od stolarza jest widoczna nie tylko na poziomie tego, co znajduje się na zewnątrz, a więc frontów, korpusów i okuć, lecz także na poziomie zastosowanych w ich wnętrzu systemów. Standardem we współczesnych meblach na zamówienie są zawiasy z funkcją cichego domykania takich renomowanych producentów, jak Blum i GVC, spowalniacze w szafkach i szufladach, a także dodatkowe akcesoria ułatwiające organizację zawartości – ukryte szuflady, wysuwane nerki i karuzele w szafkach narożnych oraz wysokie i niskie cargo.

Po trzecie: meble na wymiar mogą zostać dopasowane do każdej estetyki

Popularne powiedzenie mówi, że „o gustach się nie dyskutuje” i jest w nim wiele prawdy. Nabiera ono szczególnego znaczenia we współczesnym świecie, kiedy coraz chętniej stawiamy na rozwiązania odzwierciedlające nasze indywidualne poczucie estetyki oraz podkreślające wyjątkowość naszej osobowości. Jest to widoczne nie tylko w stylu ubierania się i sposobów spędzania wolnego czasu, lecz także w estetyce naszych domowych wnętrz. 

 

Coraz więcej osób marzy o domu, mieszkaniu, a także biurze urządzonym w pełnej zgodzie z ich wizją i gustem. Marzenia te pozwalają spełnić wyłącznie meble na zamówienie, które powstają na indywidualne zamówienie, wedle wytycznych i wizji klienta. Dzięki nim możemy wcielić w życie nawet najbardziej oryginalny, nietuzinkowy projekt oraz cieszyć się wnętrzem perfekcyjnie dopasowanym do naszej osobowości, stylu życia i poczucia estetyki.