Regulamin

Definicje:

 1. Platforma ogłoszeniowa – portal www.portalenieruchomosci.pl służący do eksportu ogłoszeń na wybrane portale ogłoszeniowe rynku nieruchomości.
 2. Wydawcą i administratorem platformy ogłoszeniowej www.portalenieruchomosci.pl jest firma AMK Portal sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie.
 3. Współpracujące portale – portale rynku nieruchomości z którymi AMK Portal zawarł umowę na publikację ogłoszeń klientów.
 4. Klient – osoba fizyczna lub prawna dodająca ogłoszenie za pośrednictwem platformy ogłoszeniowej www.portalenieruchomosci.pl
 5. Ogłoszenie – treść promująca nieruchomość, wpisana w formularzu za pośrednictwem platformy ogłoszeniowej www.portalenieruchomosci.pl

Ogłoszenia dotyczące nieruchomości przyjmowanie do publikacji ogłoszeń w internetowej platformie ogłoszeń publikowane są  w oparciu o zasady:

 1. Ogłoszenia powinny być pisane w języku polskim, z zachowaniem norm ortograficznych i składniowych.
 2. Ogłoszenie wraz ze zdjęciami (maks. 10 szt.) zostanie rozesłana automatycznie (za pomocą programu do transportu danych) z portalu www.portalenieruchomosci.pl do współpracujących z Wydawcą portali.
 3. Ilość portali, na których zostanie opublikowane ogłoszenie zależna jest od wybranego przez klienta pakietu. Ilość ta może się różnić od faktycznej publikacji w zależności od rodzaju sprzedawanej lub wynajmowanej nieruchomości np. na portalu, który publikuje wyłącznie ogłoszenia domów nie będą zamieszczane ogłoszenia o sprzedaży działek budowlanych.
 4. W portalach regionalnych widoczne są ogłoszenia pochodzące z danego regionu Polski (np. ogłoszenie nieruchomości położonej w Krakowie publikowane będzie w portalach regionalnych województwa Małopolsiego). W portalach o zasięgu ogólnopolskim publikowane są ogłoszenia z całej polski. 
 5. Administratorem ogłoszeń na oferowanych portalach są poszczególne portale, na których ukazały się ogłoszenia.
 6. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń.
 7. Wydawca nie działa jako pośrednik nieruchomości kojarzący strony transakcji i nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez strony.
 8. Wydawca nie kontroluje wiarygodności osób zamieszczających ogłoszenia. Kontrahenci dokonują transakcji na własne ryzyko.
 9. Wydawca oprócz jednorazowej opłaty za zamieszczenie ogłoszenia nie pobiera żadnych innych opłat.
 10. Wydawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za żadne szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji.
 11. Wydawca nie bierze udziału w sporach powstałych między stronami, a wszelkie spory  dotyczące treści ogłoszeń i zawartej lub niedoszłej do skutku transakcji rozwiązują między sobą sami Klienci.
 12. Ogłoszenia muszą być zgodne z prawem lub zasadami współżycia społecznego (dobrymi obyczajami).
 13. Zabronione jest wykorzystywanie platformy ogłoszeniowej do dystrybucji materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre imię osób  trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym.
 14. Wydawca zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia, które łamie obowiązujące prawo lub zapisy niniejszego regulaminu.
 15. Wydawca zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia, które reklamuje serwis konkurencyjny.
 16. Dane osobowe ogłoszeniodawców podawane są dobrowolnie.
 17. Wszelkie dane pochodzące od ogłoszeniodawców są przetwarzane dla potrzeb realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim.
 18. Klienci wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 20.08.1997.(Dz.U. Nr101 poz.926 z 2002roku).
 19. Usługę strony uznają za wykonaną po ukazaniu się ogłoszenia przesłanego do realizacji przez ogłoszeniodawcę na minimum osiemdziesięciu procentach z ilości oferowanych portali.
 20. Po realizacji ogłoszenia w internecie, klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od zrealizowanej umowy i zwrotu uiszczonej opłaty abonenckiej.
 21. Ogłoszenie ukaże się w wybranych przez klienta portalach w ciągu 48 godzin.
 22. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników i klientów portalu ogłoszeniowego www.portalenieruchomosci.pl Aktualna wersja regulaminu jest dostępna na stronie portalu ogłoszeniowego www.portalenieruchomosci.pl w zakładce „Regulamin”.
 23. Wydawca w zamawianej usłudze nie przewiduje wyszukiwania linków do ogłoszeń i przesyłania ich zamawiającemu usługę.
 24. Wydawca nie odpowiada za awarie portali współpracujących, na których publikowane są ogłoszenia i nie ponosi odpowiedzialności, jeśli ogłoszenie nie ukazało się z winy tego portalu.
 25. Przesłanie ogłoszenia do realizacji, opłacenie abonamentu i publikacja ogłoszenia przez ogłoszeniodawcę jest jednoznaczna z tym, iż klient w pełni akceptuje  niniejszy regulamin.
 26. Publikacja ogłoszeń jest płatna, zgodnie z cennikiem usług.
 27. Klient może wyróżnić ogłoszenie oraz wyeksponować ogłoszenie na stronie głównej platformy ogłoszeniowej za dodatkową opłatą, zgodnie z cennikiem usług.
 28. Na prośbę Klienta wystawiana jest faktura VAT.
 29. Klient wyraża zgodę na wystawieni faktury bez jego podpisu i przesłanie drogą mailową na wskazany w prośbie adres mailowy.
 30. Klient wyraża zgodę na otrzymywanie maili: przypominających o możliwości dodania ogłoszenia, kończącym się okresie publikacji, sposobach płatności za ogłoszenia. 
 31. Publikacja ogłoszeń następuje na okres 30 dni lub inny okres, zgodnie z regulaminem portalu na którym ukazuje się ogłoszenie.
 32. Reklamacje przyjmowane są przez cały okres publikacji ogłoszenia. Reklamacje lub uwagi do ogłoszenia należy przesyłać na adres mailowy biuro@portalenieruchomosci.pl  

Współpracujące portale:

www.oferty.net
www.domy.pl
www.komercyjne.pl
www.bezposrednie.com
www.nieruchomosci.pl
www.gratka.pl
www.naszemiasto.pl
www.dzienniki regionalne
www.tuznajdziesz.pl
www.trader.pl
www.domiporta.pl
www.gazeta.pl
www.gazetadom.pl
www.nieruchomosci.egospodarka.pl
www.money.pl
www.multiple.pl
www.tabelaofert.pl
www.mitula.com.pl
www.trovit.pl
www.portalsamorzadowy.pl
www.propertynews.pl
www.wnp.pl
www.inwestycje.pl
www.krn.pl
www.morizon.pl
www.anonse.pl
www.nportal.pl
www.najdom.pl

www.oferty-dom.pl

www.dom.blueporta.pl

www.nspot.pl

www.noferty.net

www.wszystkotujest.pl

www.portal-n.pl

www.mieszkania.trovit.pl

www.naszemiasto.pl - na danym mieście prezentowane są tylko ogłoszenia z danego regionu (np. na stronie kalisz.naszemiasto.pl = tylko ogłoszenia z regionu wielkopolskiego)

strony dzienników regionalnych np. gloswielkopolski.pl, gazetakrakowska.pl

www.mieszkaniedlamlodych.gratka.pl/ (ogłoszenia spełniające kryteria programu MDM)

www.warszawa-mieszkania.org

www.sprzedaz-domow.com.pl

www.kawalerka.org

www.nasprzedaz.eu

www.podwynajem.com

www.wynajem.org.pl

www.buku.pl

www.notka24.pl

www.monitorurzedowy.pl

www.portalenieruchomosci.pl

www.domaza (70 portali zagranicznych z platformy Domaza)

www.facebook.com/pg/portalenieruchomoscipl-1464598383756960/posts/?ref=page_internal

Cennik: 

Opłaty za 30 dni publikacji:

Pakiet 59 zł brutto - 7go.pl, facebook.com, krn.pl, mitula.com.pl, monitorurzedowy.pl, notka24.pl, okeno.pl, ongeo.pl, portalenieruchomosci.pl, pww24.com2, tabelaofert.pl, trovit.pl, tuoferta.pl, wnp.pl, homla.pl

Pakiet 79 zł brutto - 7go.pl, amkportal.gratka.pl, bezposrednio.com, dom.blueporta.pl, dziennikbaltycki.pl, dzienniki regionalne gratka.pl, dzienniklodzki.pl, dziennikzachodni.pl, echodnia.eu, expressbydgoski.pl, expressilustrowany.pl, facebook.com, gazetakrakowska.pl, gazetalubuska.pl, gazetawrocławska.pl,  gloswielkopolski.pl, gp24.pl, gratka.pl, jarmark.com.pl, krn.pl, kurierlubelski.pl, mieszkaniedlamłodych.com, mitula.com.pl, monitorurzedowy.pl, naszemiasto.pl - lokalne wydania, nieruchomosci.net.pl, noferty.net, notka24.pl, nowiny24.pl, nowosci.com.pl, nspot.pl, nto.pl, oferty-dom.pl, okeno.pl, ongeo.pl, polskatimes.pl, pomorska.pl, poranny.pl, portal-n.eu, portalenieruchomosci.pl, pww24.com2, regiodom.pl, strefabiznesu.pl, tabelaofert.pl, trovit.pl, tuoferta.pl, wnp.pl, wspolczesna.pl, homla.pl

Pakiet 99 zł brutto -7go.pl, amkportal.gratka.pl, bezposrednio.com, dom.blueporta.pl, domy.pl, dziennikbaltycki.pl, dzienniki regionalne gratka.pl, dzienniklodzki.pl, dziennikzachodni.pl, echodnia.eu, expressbydgoski.pl, expressilustrowany.pl, facebook.com, gazetakrakowska.pl, gazetalubuska.pl, gazetawrocławska.pl,  gloswielkopolski.pl, gp24.pl, gratka.pl, jarmark.com.pl, komercyjne.pl, krn.pl, kurierlubelski.pl, mieszkaniedlamłodych.com, mitula.com.pl, money.pl, monitorurzedowy.pl, morizon.pl, naszemiasto.pl - lokalne wydania, nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl, nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl, nieruchomosci-lodzkie-24.pl, nieruchomosci-lubelskie-24.pl, nieruchomosci-lubuskie-24.pl, nieruchomosci-malopolskie-24.pl, nieruchomosci-mazowieckie-24.pl, nieruchomosci-online.pl, nieruchomosci-opolskie-24.pl, nieruchomosci-podkarackie-24.pl, nieruchomosci-podlaskie-24.pl, nieruchomosci-polska-24.pl, nieruchomosci-pomorskie-24.pl, nieruchomosci-slaskie-24.pl, nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl, nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl, nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl, nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl, nieruchomosci.net.pl, noferty.net, notka24.pl (wcześniej: zachodniopomorzanin.pl), nowiny24.pl, nowosci.com.pl, nspot.pl, nto.pl, oferty-dom.pl, oferty.net ofertymieszkan.pl, okeno.pl, ongeo.pl, polskatimes.pl, pomorska.pl, poranny.pl, portal-n.eu, portalenieruchomosci.pl, pww24.com2, regiodom.pl, strefabiznesu.pl, szybko.pl, szybkokomercyjne.pl, taakidom.pl, tabelaofert.pl, trovit.pl, tuoferta.pl, wnp.pl, wspolczesna.pl, homla.pl

Pakiet 119 zł brutto - 7go.pl, amkportal.gratka.pl, bezposrednio.com, dom.blueporta.pl, Domaza (71 portali zagranicznych), domiporta.pl, domy.net.pl, domy.pl, dziennikbaltycki.pl, dzienniki regionalne gratka.pl, dzienniklodzki.pl, dziennikzachodni.pl, echodnia.eu, expressbydgoski.pl, expressilustrowany.pl, facebook.com, gazeta.pl, gazetadom.pl, gazetakrakowska.pl, gazetalubuska.pl, gazetawrocławska.pl,  gloswielkopolski.pl, gp24.pl, gratka.pl, jarmark.com.pl, komercyjne.pl, krn.pl, kurierlubelski.pl, mieszkaniedlamłodych.com, mitula.com.pl, money.pl, monitorurzedowy.pl, morizon.pl, naszemiasto.pl - lokalne wydania, nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl, nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl, nieruchomosci-lodzkie-24.pl, nieruchomosci-lubelskie-24.pl, nieruchomosci-lubuskie-24.pl, nieruchomosci-malopolskie-24.pl, nieruchomosci-mazowieckie-24.pl, nieruchomosci-online.pl, nieruchomosci-opolskie-24.pl, nieruchomosci-podkarackie-24.pl, nieruchomosci-podlaskie-24.pl, nieruchomosci-polska-24.pl, nieruchomosci-pomorskie-24.pl, nieruchomosci-slaskie-24.pl, nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl, nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl, nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl, nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl, nieruchomosci.net.pl, noferty.net, notka24.pl, nowiny24.pl, nowosci.com.pl, nspot.pl, nto.pl, oferty-dom.pl, oferty.net, ofertymieszkan.pl, okeno.pl, ongeo.pl, polskatimes.pl, pomorska.pl, poranny.pl, portal-n.eu, portalenieruchomosci.pl, pww24.com2, regiodom.pl, strefabiznesu.pl, szybko.pl, szybkokomercyjne.pl, taakidom.pl, tabelaofert.pl, trovit.pl, tuoferta.pl, wnp.pl, wspolczesna.pl, homla.pl

Ogłoszenia mogą być dodatkowo wyróżnione w serwisie na liście wyników w cenie 5 zł brutto (30 dni) oraz wyeksponowane na stronie głównej w cenie 10 zł brutto (30 dni), a także w formie reklamy na facebook w cenie 15 zł brutto (7 dni).

Wszystkie płatności odbywają się on line za pomocą bezpiecznego systemu Dotpay. Więcej informacji o systemie płatności na http://www.dotpay.pl/

Skontaktuj się z nami

Potrzebna Ci pomoc? Nasz konsultant może w każdej chwili Ci pomóc.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza!