Polityka prywatności

W naszym portalu szanujemy Twoje prawo do prywatności. Na tej stronie znajdziesz nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach.

 

Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane przez www.portalenieruchomosci.pl?

Użytkując nasz portal pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, informacje zawarte w logach systemowych tj. adres IP są przez portal wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszego serwera. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych np. o regionie, z którego następuje połączenie.

 

Zapisanie się do usług oferowanych przez www.portalenieruchomosci.pl, takich jak dodanie ogłoszenia o nieruchomościach lub zakupu wizytówki, wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem (np. adres e-mail) . Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań.

 

W jaki sposób chronione są informacje?

Formularz wypełniany przez użytkownika w trakcie zapisywania się do www.portalenieruchomosci.pl, dostępny jest wyłącznie Administratorowi portalu oraz portalom partnerskim, na strony których dodawane jest ogłoszenie. Dane użytkownika wraz z treścią ogłoszenia przekazywane są wyłącznie za zgodą użytkownika.

 

Informacje przechowywane są i przetwarzane przez Administratora z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

 

Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?

Dane podane przez użytkownika udostępniane są w zakresie akceptowanym przez użytkownika portalom partnerskim, które współpracują z Administratorem w zakresie publikacji ogłoszeń o nieruchomościach. Użytkownik może publikować swoje treści za pośrednictwem www.portalenieruchomosci.pl i sam decyduje o tym, jak mają one być podpisywane.

 

Prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji o użytkowniku

Każdy użytkownik , może zwrócić się pisemnie do: AMK Portal sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 24/U3, 83-330 Żukowo w celu uzyskania wglądu, poprawienia lub usunięcia informacji o użytkowniku.

 

Prawo wyboru
Administrator daje swoim użytkownikom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z usług i udostępniać o sobie informacje. Nasz serwis jest dostępny bez konieczności podawania informacji o sobie, jedynie niektóre usługi wymagają zapisania się i wpisania swoich danych (np. dodanie ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości). Dodanie ogłoszenia jest dobrowolną decyzją użytkownika i może on w każdej chwili zrezygnować i zwrócić się do Administratora z wnioskiem aby usunąć swoje dane w całości lub części.
 

Administrator portalu otwarty jest na wszelkie opinie, uwagi i pytania swoich użytkowników dotyczące zachowania poufności informacji. Można się z nami kontaktować elektronicznie lub pocztą tradycyjną. Szczegóły dostępne są na stronie KONTAKT.

Skontaktuj się z nami

Potrzebna Ci pomoc? Nasz konsultant może w każdej chwili Ci pomóc.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza!