Dlaczego warto skorzystać z pomocy biura nieruchomości?

2021-04-08

Dlaczego warto skorzystać z pomocy biura nieruchomości?

Sprzedaż mieszkania lub domu może zająć wiele miesięcy. Czas poszukiwania kupca można jednak skrócić, korzystając z pomocy biura nieruchomości. Takie rozwiązanie daje pewność, że zainteresowanego zakupem domu lub mieszkania znajdzie się nawet w parę tygodni, a cena transakcyjna będzie zadowalająca. Jakie są inne zalety korzystania z pomocy biura nieruchomości?

  1. Kompleksowe wsparcie w sprzedaży nieruchomości
  2. Bezpieczna i szybka transakcja

Właściciele nieruchomosci, którzy chcą szybko znaleźć kupca na dom lub mieszkanie, często narzekają na brak zainteresowania ofertą. Wydłuża to czas sprzedaży lokalu i negatywnie odbija się na jego ostatecznej cenie. Jak uniknąć problemów ze sprzedażą nieruchomości? Warto w tym celu skorzystać z profesjonalnego biura.

Kompleksowe wsparcie w sprzedaży nieruchomości

Biuro nieruchomości skutecznie wspiera w sprzedaży domu lub mieszkania dzięki znajomości lokalnego rynku. Profesjonaliści są w stanie realnie oszacować wartość budynku i cenę ofertową, by wzbudzić zainteresowanie klientów. Kupiec znajduje się dzięki temu bez sztucznego zaniżania ceny lub stosowania nieuczciwych chwytów.

Biuro nieruchomości takie jak www.edom-nieruchomosci.pl jest również dyspozycyjne. Nieruchomości na sprzedaż są prezentowane od rana do wieczora, nawet gdy właściciel jest w pracy lub zajmuje się innymi sprawami. Ułatwia to sprzedaż mieszkania lub domu, gdyż elastyczność w stosunku do kupującego jest sporym atutem.

Bezpieczna i szybka transakcja

Kupujący cenią sobie współpracę z biurem nieruchomości nie tylko ze względu na dogodne godziny oględzin mieszkania. W biurze znajdzie się szeroki wybór różnych domów i mieszkań, co zachęca do wyboru jednej z ofert. Pracownicy biura gwarantują bezpieczeństwo transakcji, gdyż biorą na siebie uregulowanie stanu prawnego kupowanego lokalu. W ramach usług zapewniają pomoc w sprawdzeniu ksiąg wieczystych i uregulowaniu ewentualnego zadłużenia nieruchomości wobec różnych wierzycieli.

Od pracowników biura nieruchomości można oczekiwać wsparcia w uzyskaniu kredytu hipotecznego. W jednym miejscu porówna się wiele ofert z różnych banków oraz wstępnie sprawdzi się zdolność kredytową na zakup danej nieruchomości. Dodatkowo pośrednik przygotuje wszystkie dokumenty niezbędne do uzyskania kredytu i złożenia wniosku. Jego zadaniem jest między innymi sporządzenie umowy przedwstępnej kupna nieruchomości, która jest zabezpieczeniem obu stron transakcji i dokumentem wymaganym przez bank od klientów wnioskujących o kredyt hipoteczny.



Skontaktuj się z nami

Potrzebna Ci pomoc? Nasz konsultant może w każdej chwili Ci pomóc.

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza!