Adres /Mazowieckie/Warszawa
, Poborzańska 39
Wyjątkowa oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania. Znajduje się ono w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta Warszawa.
Mieszkanie znajduje się na nowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Poborzańskiej. Lokalizacja jest świetna, cicha, spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bródnowskiego (100 metrów), Galerii Renova z licznymi sklepami (60 metrów), Targowiskiem z lokalnymi produktami (500 metrów). Ponadto na terenie ogrodzonej nieruchomości znajduje się bezpieczny, nowoczesny plac zabaw. W odległości około 10 minut jazdy znajduje się CH Targówek, Ikea, Decathlon, Las bródnowski, CH Arkadia.
Transport publiczny: 60 metrów do przystanku ZTM (tramwaje i autobusy) = 30 minut do ścisłego centrum Warszawy. Bliskość Trasy Toruńskiej / Trasa S8 / A2 zapewnia szybki transport - ok 20 minut do centrum, na lotnisko i świetne połączenie "wylotowe" z Warszawy (Szczególnie na północ, wschód i zachód Polski) pozwalające ominąć centrum miasta.
Oferowane mieszkanie o powierzchni 60m2, znajduje się na 5 z 5 pięter budynku z windą, usytuowanego w drugiej linii zabudowy. Jest ciche i jasne dzięki dużym oknom skierowanym na południe i zachód oraz posiada przestronny, nasłoneczniony balkon. Składa się z korytarza z szafą i dużym schowkiem/pralną, dużego aneksu kuchennego wyposażonego w zabudowę oraz AGD łazienki z prysznicem bez-brodzikowym i deszczownicą, przestronnego pokoju dziennego (komoda, wygodny narożnik z funkcją spania, 50'' smart TV), sypialni nr 1 (10m2 z łóżkiem 140x200, dużą szafą z lustrem i biurkiem), sypialni nr 2 (11,5m2 z łóżkiem 180x200, bardzo dużą szafą garderobianą i komodą. W mieszkaniu jest też wyodrębniona pralnia! Oddzielne pomieszczenie z pralką i suszarką oraz mnóstwem miejsca do przechowywania. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie z drewnianymi podłogami włącznie.
Do mieszkania jest możliwość miejsca parkingowego do wynajęcia w atrakcyjnej cenie.
Koszt najmu: 3300 zł
Cena uwzględnia: kwotę najmu wraz z czynszem, zaliczkami na ogrzewanie i wodę, Internet i telewizję.
Mieszkanie wynajmowane jest umeblowane i wyposażone jak na zdjęciach.
Dodatkowo płatne: media wg zużycia tj. prąd na podstawie faktur oraz woda/ogrzewanie, jeśli przekroczą zaliczki zawarte w czynszu.
Kaucja: 4000 zł (z możliwością rozłożenia na 2 miesiące)
Oferta skierowana do osób pracujących ze stabilną ekonomią, bez zwierząt do ludzi ceniących spokój (mieszkanie na kameralnym i spokojnym osiedlu gdzie wszyscy są życzliwi i szanują siebie na wzajem), nie nadużywających alkoholu.
Polecam i zapraszam do kontaktu.
Nr oferty w PortaleNieruchomosci.pl: 65851
Liczba wyświetleń
strony: 94
Cena |
3300 |
Rodzaj budynku |
Niski blok |
Liczba pięter |
5 |
Liczba pokoi |
3 |
Winda |
jest |
Typ kuchni |
Otwarta |
Powierzchnia |
60 |
Rok budowy |
2015 |
Piętro |
5 |
Piwnica |
brak |
Umeblowane |
jest |