Lokal handlowo-usługowy na parterze w centrum Warszawy w wieżowcu

Lokal handlowo-usługowy na parterze w centrum Warszawy w wieżowcu
Cena 8 658 zł
Cena za metr 110 zł/m2
Numer telefonu {{ phonehidden }}
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres /Mazowieckie/Warszawa , Zgoda 13

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Centrum I”
z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 31/33A
ogłasza
konkurs ofert na najem:

1. Lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 78,71 m2 położonego na parterze w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Zgoda 13 w Warszawie

Przeznaczenie: lokal z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowo- usługowej, biurowej, medycznej, drobną gastronomię np. kawiarnię. Najem lokalu bez możliwości prowadzenia sklepu detalicznego ogólnospożywczego (nie dotyczy specjalistycznych sklepów prowadzących działalność piekarniczo-cukierniczą lub mięsno-wędliniarską, kawiarni, burgerowni.
Lokal odnowiony.

Lokal użytkowy położony na parterze w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Zgoda 13 w Warszawie.
Proponowana minimalna stawka miesięcznego czynszu najmu za lokal użytkowy przy ul. Zgoda 13 wynosi:
– przez pierwszy rok od daty zawarcia umowy najmu netto 110,00 zł/m2 powierzchni Lokalu plus opłaty eksploatacyjne i koszty wynikające z wymaganych prawem kontroli okresowych z zakresu prawa budowlanego.
– od drugiego roku od daty zawarcia umowy najmu netto 130,00 zł/m2 powierzchni Lokalu plus opłaty eksploatacyjne i koszty wynikające z wymaganych prawem kontroli okresowych z zakresu prawa budowlanego oraz rewaloryzacja stawki czynszu o wskaźnik GUS dotyczący przyrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych za rok poprzedni począwszy od 01 marca każdego roku.

Okres najmu nie dłuższy niż 10 lat.

Osoby zainteresowane najmem lokalu prosimy o zapoznanie się z warunkami konkursu w biurze Spółdzielni lub na stronie internetowej www.smcentrum1.com
Informacje udzielane są pod nr. telefonu 22/827-83-14 wew. 21 oraz drogą elektroniczną pod adresem: b.wolska@smcentrum1.com

Zgodnie z Regulaminem wynajmu lokali mieszkalnych i użytkowych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum I” w Warszawie, Spółdzielni przysługuje prawo swobodnego wyboru oferenta i unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Oferty należy składać w biurze Spółdzielni w terminie do dnia 13.05.2021 roku (czwartek) do godz. 10.00 na druku ofertowym (do pobrania w Spółdzielni lub jej stronie internetowej) w zamkniętych kopertach, z dopiskiem „lokalizacji Lokalu”.

Warszawa, dnia 22.04.2021 r.

Nr oferty w PortaleNieruchomosci.pl: 67776
Liczba wyświetleń strony: 16Cena 8658
Powierzchnia 78.7
Piętro 0
Liczba pięter 25

Lokalizacja